Posiłki dla uczniów w szkołach w roku szkolnym 2023/2024

Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu zaprasza rodziny z dziećmi w wieku szkolnym zamieszkałe w Kołobrzegu do składania wniosków o przyznanie posiłków uczniom w czasie nauki w szkole.

Zajęcia integrujące zespoły klasowe

20 września 2023 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach integrujących zespoły klasowe przeprowadzonych przez psycholog szkolną panią L. Koc-Kozakowską. Uczniowie w serdecznej atmosferze dzielili się informacjami o sobie, co lubią, jak spędzają czas wolny.

DZIEŃ KROPKI

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do odkrywania talentów, pasji, kreatywności, która drzemie w każdym dziecku, a piękna historia o małej dziewczynce Vashti i jej kropce jest motywacją do budzenia i dostrzegania swoich mocnych stron.. Nasi uczniowie odkrywają je każdego dnia.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI - pod takim hasłem przystąpiliśmy do 30. Akcji Sprzątanie Świata Polska 2023. Posprzątaliśmy teren osiedla, a nasi uczniowie kolejny raz udowodnili, jak bardzo zależy im na czystym otoczeniu i ratowaniu planety.

Wizyta policjanta w naszej szkole

Spotkania dzieci z policjantem to bardzo ważny element kształtowania właściwych postaw dbających o bezpieczeństwo. W ramach edukacji w tym kierunku zostało zorganizowane spotkanie uczniów klas I-III z Panem Policjantem. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo.

"Dziewiątka" po raz kolejny wita szkołę piknikowo

"Dziewiątka" po raz kolejny wita szkołę piknikowo. Żeby nie doznać szoku powakacyjnego postanowiliśmy płynnie i słonecznie przejść do nauki. Kto chciał, leniwie poleżał na kocyku lub aktywnie i sportowo wszedł w nowy rok szkolny.