Nasze supermoce!
Pod takim hasłem odbyło się spotkanie uczniów klasy 3a z ich rodzicami, rodzeństwem i wychowawcami.
Uczniowie zaprezentowali przed gośćmi swoje pasje i talenty, pokazując, że każdy z nich ma wyjątkowe supermoce.
Wśród prezentowanych zainteresowań znalazły się:
- szachy,
- produkcja slimów,
- malarstwo,
- rysunki,
- śpiew i taniec,
- czytanie książek,
- pisanie i recytowanie wierszy,
- szydełkowanie,
- taekwondo.
Przed autoprezentacją pojawiło się trochę stresu, ale wsparcie koleżanek i kolegów pomogło go pokonać.
Wszyscy jesteśmy pełni zachwytu.
Brawo, Trzecioklasiści! Dalej realizujcie i rozwijajcie swoje supermoce.


